Views Showcase (6.x-2.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar
