Views Showcase (6.x-2.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Views
ur: ویوز

en: Navigation
ur: نیویگیشن
