Views Showcase (6.x-2.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Field ID
el: ID πεδίου

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Random
el: Τυχαία

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Skin
el: Θέμα

en: Showcase Display Options
el: Επιλογές εμφάνισης βιτρίνας

en: Navigation Box
el: Πλαίσιο πλοήγησης

en: Big Box
el: Μεγάλο πλαίσιο
