Views Showcase (6.x-2.2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: Not installed
es: No instalado

en: Random
es: Aleatorio

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Installed
es: Instalado

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: <None>
es: <Ninguno>

en: Skin
es: Apariencia

en: Title field
es: Campo de título
