Views Showcase (6.x-2.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Views
mr: याद्या

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Random
mr: अननुक्रमाने
