Views Showcase (6.x-2.3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
