Views Showcase (6.x-2.3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Random
oc: A l'azard

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Installed
oc: Installat

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Skin
oc: Abilhatge
