Views Showcase (6.x-2.3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Field ID
ro: ID câmp

en: Navigation
ro: Navigator

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Installed
ro: Instalat

en: Title field
ro: Câmp titlu
