Views Showcase (6.x-2.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
