Views Showcase (6.x-2.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content
te: సారము

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
