Views Showcase (6.x-2.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Navigation
th: นำทาง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Random
th: สุ่ม

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: <None>
th: <ไม่มี>
