Views Slideshow (6.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Forward
da: Videresend

en: Random
da: Tilfældig

en: Full
da: Fuld

en: Reverse
da: Omvendt
