Views Slideshow (6.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Views
de: Views / Ansichten

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Random
de: Zufall

en: Full
de: Vollständig

en: Fade
de: Ausblenden

en: Slow
de: Langsam

en: Fast
de: Schnell

en: Reverse
de: Umgekehrt
