Views Slideshow (6.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Views
ja: 表示

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Normal
ja: ノーマル

en: Random
ja: ランダム

en: Fade
ja: フェード

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Reverse
ja: 逆順
