Views Slideshow (6.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ru: Слайдшоу

en: Views
ru: Представления

en: Teaser
ru: Краткое содержание

en: Forward
ru: Пересылка

en: Normal
ru: Обычное

en: Random
ru: Случайно

en: Full
ru: Полный

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Slow
ru: Медленно

en: Fast
ru: Быстро

en: Reverse
ru: Инвертировать
