Views Slideshow (6.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Teaser
sv: Förhandstitt

en: Random
sv: Slumpvis

en: Full
sv: Fullständig

en: Fade
sv: Tona

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Reverse
sv: Omvänd
