Views Slideshow (6.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
uk: Слайдшоу

en: Views
uk: Види

en: Teaser
uk: Анонс

en: Forward
uk: Переслати

en: Normal
uk: Нормально

en: Random
uk: Випадково

en: Full
uk: Повністю

en: Fade
uk: Згасання

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Reverse
uk: Зворотній
