Views Slideshow (6.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Teaser
vi: Bản cắt

en: Normal
vi: Bình thường

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Fade
vi: Mờ

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh
