Views Slideshow (6.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următorul

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Top
ro: Sus

en: Views
ro: Vizualizări

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Random
ro: Aleator

en: Effect
ro: Efect
