Views Slideshow (6.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Random
nl: Willekeurig

en: Full
nl: Volledig

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde Opties

en: Effect
nl: Bewerking

en: Speed
nl: Snelheid
