Views Slideshow (6.x-2.0-beta4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen
