Views Slideshow (6.x-2.0-beta4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन
