Views Slideshow (6.x-2.0-beta4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்த

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Bottom
ta: கீழ்
