Views Slideshow (6.x-2.0-beta5) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Virsraksts

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Teaser
lv: Reklāma

en: Bottom
lv: Apakša

en: Thumbnails
lv: Sīktēli

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Effect
lv: Effekts
