Views Slideshow (6.x-2.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Top
et: Ülesse

en: Views
et: Vaated

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Bottom
et: Alumine

en: Random
et: Juhuslik

en: Full
et: Täielik

en: Controls
et: Nupud

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Pager
et: Lehitseja

en: Effect
et: Efekt

en: of
et: /

en: Pause
et: Peata
