Views Slideshow (6.x-2.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi
