Views Slideshow (6.x-2.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Bottom
gu: નીચે

en: Effect
gu: અસર
