Views Slideshow (6.x-2.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Views
ur: ویوز
