Views Slideshow (6.x-2.0) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Top
vi: Đầu

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Bottom
vi: Cuối

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Advanced Options
vi: Các tùy chọn cao cấp

en: Thumbnails
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Pager
vi: Phân trang

en: Effect
vi: Hiệu ứng

en: Speed
vi: Tốc độ

en: of
vi: trên

en: Pause
vi: Tạm dừng

en: Click
vi: Nhấn

en: Display the results as a slideshow.
vi: Trình bày kết quả dạng slideshow.
