Views Slideshow (6.x-2.1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Top
bo: འགོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: of
bo: གི
