Views Slideshow (6.x-2.1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Top
ca: Part superior

en: Teaser
ca: Resum

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Random
ca: Aleatori

en: Full
ca: Complet

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Pager
ca: Paginador

en: Effect
ca: Efecte

en: of
ca: de

en: Numbered
ca: Numerat
