Views Slideshow (6.x-2.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།
