Views Slideshow (6.x-2.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Random
ku: هەرەمەکی
