Views Slideshow (6.x-2.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Views
mr: याद्या

en: Random
mr: अननुक्रमाने
