Views Slideshow (6.x-2.1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Advanced Options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ် ပြင်ဆင်ရန်

en: of
my: ၏
