Views Slideshow (6.x-2.1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Teaser
sv: Ingress

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Random
sv: Slumpvis

en: Full
sv: Fullständig

en: Controls
sv: Kontroller

en: Resume
sv: Återuppta

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Pager
sv: Paginerare

en: Effect
sv: Effekt

en: Speed
sv: Hastighet

en: of
sv: av

en: Pause
sv: Pausa

en: Click
sv: Klicka

en: Display the results as a slideshow.
sv: Visa resultatet som ett bildspel.

en: Pager Type
sv: Typ av paginerare

en: Numbered
sv: Numrerad

en: Pause On Click
sv: Pausa vid klick
