Views Slideshow (6.x-2.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല
