Views Slideshow (6.x-2.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Effect
sl: Učinek
