Views Slideshow (6.x-2.3) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Top
gl: Superior

en: Views
gl: Vistas

en: Teaser
gl: Resumo

en: Bottom
gl: Botón

en: Random
gl: Aleatorio

en: Full
gl: Completo

en: Controls
gl: Controis

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Pager
gl: Paxinador

en: Effect
gl: Efecto

en: Speed
gl: Velocidade

en: of
gl: de
