Views Slideshow (6.x-2.3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Views
jv: View

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Effect
jv: Efék
