Views Slideshow (6.x-2.3) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Full
ka: სრული

en: Effect
ka: ეფექტი
