Views Slideshow (6.x-2.3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: False
th: เท็จ

en: Views
th: ดู

en: Random
th: สุ่ม

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: of
th: ของ
