Views Slideshow (6.x-2.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo
