Views Slideshow (6.x-2.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ
