Views Slideshow (6.x-2.4) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Top
cs: Nahoru

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Bottom
cs: Dole

en: Random
cs: Náhodný

en: Full
cs: Celé

en: Controls
cs: Ovládání

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Effect
cs: Efekt

en: of
cs: z

en: Display the results as a slideshow.
cs: Zobrazit výsledky jako slideshow.

en: Pager Type
cs: Typ stránkovače
