Views Slideshow (6.x-2.4) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Top
eu: Goian

en: Views
eu: Bistak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Bottom
eu: Behean

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Full
eu: Osoa

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: Effect
eu: Efektua

en: Speed
eu: Abiadura

en: Pause
eu: Gelditu

en: Click
eu: Klik

en: Image Counter
eu: Irudi Zenbatzailea

en: Internet Explorer Options
eu: Internet Explorer-en Aukerak

en: Pause On Click
eu: Klikatzean gelditu
