Views Slideshow (6.x-2.4) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Top
is: Toppur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: of
is: af
