Views Slideshow (6.x-2.4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Bottom
lt: Apačia

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Full
lt: Pilnas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Effect
lt: Efektas
