Views Slideshow (6.x-2.4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Teaser
mg: Famintinana
