Views Slideshow (6.x-2.4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Top
te: పైన

en: Full
te: పూర్తి
